Blockchain of Things uruchamia rozwiązanie Bitcoin 2nd Layer dla deweloperów

Blockchain of Things, samo-opisane „kompletne rozwiązanie drugiej warstwy z użytecznym
Narzędzia drag-n-drop zarówno dla osób nie będących programistami, jak i dla programistów“, zgodnie z komunikatem prasowym grupy, uruchomiła samoobsługowe oprogramowanie jako ofertę usług w ramach swojej linii produktów Catenis.

Dzięki temu użytkownicy na platformie mogą zapisać się do planu i zacząć korzystać ze swoich aplikacji na Bitcoin blockchain. Ten produkt Catenis zapewnia tym użytkownikom możliwość wysyłania wiadomości i komunikowania się w sieci Blockchain bez obawy o rzeczywiste posiadanie Bitcoinów i tym podobnych.

Mówiąc w tej sprawie jest Andre De Castro, założyciel i dyrektor generalny Blockchain of Things, który powiedział:

„Byliśmy chętni do ponownego wprowadzenia naszych produktów na rynek i rozszerzenia naszej oferty poza klientów korporacyjnych, na majsterkowiczów i twórców małych aplikacji. Zmieniamy krajobraz; po raz pierwszy każdy może budować aplikacje w oparciu o zaufany, światowej klasy blockchain o globalnym zasięgu. Wcześniej budowanie takich aplikacji było trudne i kosztowne – teraz są one dostępne i przystępne cenowo dla każdego“.

W innych powiązanych wiadomościach, Blockchain of Things złożył coś, co nazywają Formularz 10 w amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd, które zapewniły ich BCOT Token będzie klasyfikowany jako zabezpieczenie, wydanie również stwierdza. Stało się to 1 sierpnia, czyniąc ten token jednym z pierwszych tokenów bezpieczeństwa zarejestrowanych w Stanach Zjednoczonych.